Neden Erkal

Sorunsuz Teslimat Güvencesi

Satın aldığınız ürünlerinizi eksiz ve zamanında teslim ediyoruz.Çözüm odaklı hızlı teslimat anlayışımız ile hizmetinizdeyiz.

Kaliteli Ürün & Güvenilir Hizmet

1990'dan itibaren tüm müşterilerimize piyasanın en kaliteli ürünlerini eşsiz memnuniyet garantisi ile sunmaya devam ediyoruz.

Geniş Ürün Yelpazesi

Yüzlerce markaya ait binlerce üründen ihtiyacınız olan ne varsa seçin, sipariş verin, kapınıza kadar eksiksiz ve zamanında getirelim.

Uygun Fiyat & Kalite

Bildiğiniz ve güvendiğiniz markaların tüm ürünlerine çok uygun fiyatlarla hem de kaliteden ödün vermeden ulaşabilirsiniz.

Satış Sonrası Destek

Satış sonrasında satın aldığınız ürünler hakkında tüm soru ve önerilerinize açığız.Sorunlarınızı en kısa sürede çözüyoruz.

Toplu Ürün Satışı

İşletmeniz için toplu olarak alışveriş yapmak istiyorsanız bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.En uygun fiyatlarla teklifimizi hazırlayacağız.

Hızlı Servis Ağı

Siparişlerinizi en kısa sürede tüm Marmara’ya kendi araçlarımız ile, diğer bölgelere anlaşmalı kargo firmamız ile eksiksiz ve zamanında teslim ediyoruz.

Güncel Ürün Listesi

Güncel kampanyalarımızı, fiyat avantajlı ürünlerimizi ve en yeni ürünleri görmek için sizin E-Bülten aboneliğimize kayıt olmanızı diliyoruz.

Online Sipariş

Ürün siparişinizi online sipariş formunu doldurarak toplu olarak kolayca PDF/Excel/ Word formatında bizlere iletebilirsiniz.

E-Bülten Aboneliği

E-posta adresinizi bırakarak kampanyalarımızdan ilk önce siz haberdar olabilirsiniz.

Adresimiz

Rami Yenimahalle Kuru Gıda 5.Sokak No:29 Eyüp/İstanbul

Telefon Numaramız

0 (212) 615 3 615
0 (544) 615 3 615

E-posta Adresimiz

erkal@erkal.com.tr